Nasze technologie

> prototypownia 3d <

Rzeszów, Polska

druk 3d fdm fff rzeszów prototypownia 3d

Druk 3d FDM / FFF

Nasza prototypownia 3d jest wyposażona w drukarki 3d drukujące w technologii FDM / FFF. Jest to już standardowa technologia, która wyróżnia się stosunkowo niską ceną i różnorodnością materiałów. Dzięki niej można na przykład wykonać obudowy do urządzeń elektronicznych oraz części do prototypów.

Druk 3d DLP

Nasze drukarki 3d drukujące w technologii DLP pozwalają wydrukować z żywic precyzyjne elementy o sporych wymiarach gabarytowych (około 470 x 240 x 340 mm). Dzięki swojej zasadzie działania technologia ta jest idealna do drukowania 3d elementów funkcjonalnych oraz części zamiennych. Sprawdza się równiez przy tworzeniu zaawansowanych prototypów.

drukarka 3d druk z żywic światłoutwardzalnych
obróbka na maszynach cnc rzeszów prototypownia 3d

Obróbka na CNC

W naszej prototypowni nasi Klienci mogą również wykonać podzespoły i elementy do swoich urządzeń lub prototypów na maszynach CNC. Tokarki i frezarki umożliwiają nam obróbkę metali i tworzyw, w tym przygotowanych wcześniej wydruków 3d.

Obróbka wydruków 3d

Nasi technolodzy posiadają specjalistyczną wiedzę, dzięki której mogą obrobić wydruki 3d m.in. w taki sposób, żeby przypominały one elementy wykonane na wtryskarkach. Dodatkowo stosując odpowiednie chemiczne substancje mogą wygładzić warstwy po druku 3d, nadać im błysk lub nadać odpowiednią teksturę zewnętrzną, dostosowaną do wymagań klienta.

obrabianie wydruków 3d ręczna obróbka mechaniczna
malowanie wydruków 3d figurki gadżety pędzle

Malowanie wydruków 3d

Nasz zespół uzdolnionych artystów – malarzy, plastyków i rzeźbiarzy – sprawi, że jednokolorowe wydruki 3d lub inne wykonane części zostaną pokryte odpowiednimi lakierami i farbami. Dzięki temu wykonane i pomalowane prototypy lub zamówione elementy będą miały profesjonalne wykończenie i wygląd.

Programowanie prototypów

Nasz zespół programistów zaprogramuje dla Ciebie prototyp, dzięki czemu uzyskasz w pełni funkcjonalne, automatyczne urządzenie. Najczęściej programowanie prototypów poprzedza proces projektowania obwodów elektrycznych i całej elektroniki, czym również zajmują się nasi współpracownicy.

programowanie prototypów projektowanie elektroniki

Masz jakieś pytanie?