Poszczególne kroki w celu wydrukowania w 3d personalizowanej bransoletki

  1. Zgłoszenie się klienta z chęcią realizacji druku 3d personalizowanej bransoletki
  2. Przyjęcie zlecenia do realizacji
  3. Otrzymanie modeli .stl gotowych do wydruku 3d
  4. Proces drukowania 3d
  5. Wysłanie wydrukowanej bransoletki

Personalizowana bransoletka druk 3d – potrzeba

Naszym klientem był mężczyzna, który chciał sprawić nietypowy prezent swojej dziewczynie. Słysząc w mediach o technologii druku 3d oraz wiedząc, że drukiem 3d interesuje się jego dziewczyna – przyszła inżynier mechatroniki – postanowił wykorzystać technologię druku 3d w celu sprawienia jej radości. Klient odnalazł naszą stronę w sieci i poprosił nas o pomoc w dobraniu odpowiedniego prezentu…

Realizacja zlecenia: Druk 3d bransoletki damskiej

Nasz zespół przedstawił klientowi kilka pomysłów na personalizowany prezent dla dziewczyny. Najbardziej spodobała mu się koncepcja wydrukowania w 3d bransoletki. Ponieważ klient nie chciał dodatkowo płacić za model wykonany przez naszych designerów, postanowił na własną rękę znaleźć na odpowiednim portalu model 3d bransoletki, który był przystosowany do druku 3d. Model 3d został wysłany do naszego biura, po czym został wydrukowany w 3d. Bransoletka damska została wydrukowana w technologii FDM w kolorze szarym na jednogłowicowej drukarce 3d. Gotowa bransoletka nie wymagała dalszej obróbki mechanicznej lub chemicznej.

Zadowolenie z projektu: bransoletka damska druk 3d

Po wydrukowaniu w 3d personalizowanego prezentu w technologii FDM nasz klient sprawił ogromną radość swojej dziewczynie. Zgodnie z jego komentarzem po realizacji jego dziewczyna była zachwycona unikalnym prezentem i mogła pochwalić się nim swoim koleżankom. Jej wydrukowana w 3d bransoletka stała się jej ulubionym casual’owym dodatkiem do codziennego stroju.

Podsumowanie projektu: druk 3d bransoletki

Technologia FDM / FFF nadaje się idealnie do tworzenia personalizowanych prezentów dla bliskich. Dzięki tej technologii możliwe jest otrzymywanie skomplikowanych kształtów oraz – w przypadku używania lepszych drukarek 3d – biżuterii 3d. Wg opinii osób trzecich drukowane w 3d bransoletki mają bardzo dobrą jakość powierzchni zewnętrznej. Osoby nieznające technologii druku 3d nie wiedzą, że bransoletki były drukowane na drukarce 3d.

Powiązane wpisy